Teletext

Tento portál Vám umožní procházet si teletext přes internet. Původní načtení telextu bylo a je prostřednictví televizní obrazovky jako doprovodný informační kanál, který obvykle obsahoval zpravodajství a informace o vysílání dané TV stanice. Dnes si můžete teletext otevřít i přes internet. Tuto možnost ocení lidé, kteří nemají vybranou TV stanici v dosahu a lidé, kterým se nechce odcházet od počítače k televizi.
 

Teletext NOVA

Teletext Nova TV obsahuje zpravodajství z domova, zahraničí, z ekonomiky, předpověď počasí, sportovní zpravodajství, televizní program, informace o TV Nova a filmech, dále obsahuje teletext Nova tv informace z kultury, informace o zaměstnání, astrologii, chat a informace o cestování. Teletext Nova můžete procházet jeho zapnutím při sledování TV Nova nebo také přes internet.

Otevřít teletext TV Nova
Otevře se vám v novém okně.

TV Nova je známá česká televizní stanice, která patří mezi nejsledovanější televizní stanice v České republice. Do skupiny Nova patří další placené i neplacené programy např. Nova Cinema nebo česká verze MTV. Signál TV Nova je šířen pozemním digitálním vysíláním, přes satelit a kabelovou televizi.